|
dzisiaj: 26, wczoraj: 47
ogółem: 814 808
statystyki szczegółowe
INAUGURACJA SEZONU C1
W pierwszej kolejce nasz zespół pauzuje po wycofaniu się z rozgrywek zespołu z Chrzanowic.
Inauguracja nastąpi w drugiej kolejce w derbowym pojedynku z RKS Mechanik Radomsko.
Terminarz gier w rozwinięciu.
KLASA C1 TRAMPKARZ – PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
RUNDA JESIENNA – SEZON 2016/2017
Kolejka: 1 w dniach 03 – 04.09.2016
1 | ZLKS WOY Bukowiec Opoczyński | TS SZCZERBIEC Wolbórz | 04.09.2016 | 13.00 |
|
2 | KS RUCH 1951 Chrzanowice | MUKS SZÓSTKA Radomsko | 03.09.2016 | 11.00 |
|
3 | RKS UKS ZSP Nr 1 MECHANIK Radomsko | UKS PIOTCOVIA Piotrków Tryb. | 03.09.2016 | 11.00 |
|
4 | PKS POLONIA Piotrków Tryb. | LKS ZJEDNOCZENI Gm. Bełchatów | 04.09.2016 | 11.00 |
|
5 | LKS Mniszków | KS Paradyż | 03.09.2016 | 11.00 |
|
Kolejka: 2 w dniach 10 – 11.09.2016
6 | TS SZCZERBIEC Wolbórz | KS Paradyż | 10.09.2016 | 16.00 |
|
7 | LKS ZJEDNOCZENI Gm. Bełchatów | LKS Mniszków | 10.09.2016 | 11.00 |
|
8 | UKS PIOTCOVIA Piotrków Tryb. | PKS POLONIA Piotrków Tryb. | 11.09.2016 | 11.00 |
|
9 | MUKS SZÓSTKA Radomsko | RKS UKS ZSP Nr 1 MECHANIK Radomsko | 11.09.2016 | 10.00 |
|
10 | ZLKS WOY Bukowiec Opoczyński | KS RUCH 1951 Chrzanowice | 10.09.2016 | 14.00 |
|
Kolejka: 3 w dniach 17 – 18.09.2016
11 | KS RUCH 1951 Chrzanowice | TS SZCZERBIEC Wolbórz | 17.09.2016 | 11.00 |
|
12 | RKS UKS ZSP Nr 1 MECHANIK Radomsko | ZLKS WOY Bukowiec Opoczyński | 17.09.2016 | 11.00 |
|
13 | PKS POLONIA Piotrków Tryb. | MUKS SZÓSTKA Radomsko | 17.09.2016 | 11.00 |
|
14 | LKS Mniszków | UKS PIOTCOVIA Piotrków Tryb. | 17.09.2016 | 11.00 |
|
15 | KS Paradyż | LKS ZJEDNOCZENI Gm. Bełchatów | 18.09.2016 | 11.00 |
|
Kolejka: 4 w dniach 24 – 25.09.2016
16 | TS SZCZERBIEC Wolbórz | LKS ZJEDNOCZENI Gm. Bełchatów | 25.09.2016 | 16.00 |
|
17 | UKS PIOTCOVIA Piotrków Tryb. | KS Paradyż | 25.09.2016 | 17.00 |
|
18 | MUKS SZÓSTKA Radomsko | LKS Mniszków | 24.09.2016 | 11.00 |
|
19 | ZLKS WOY Bukowiec Opoczyński | PKS POLONIA Piotrków Tryb. | 24.09.2016 | 14.00 |
|
20 | KS RUCH 1951 Chrzanowice | RKS UKS ZSP Nr 1 MECHANIK Radomsko | 24.09.2016 | 11.00 |
|
Kolejka: 5 w dniach 01 – 02.10.2016
21 | RKS UKS ZSP Nr 1 MECHANIK Radomsko | TS SZCZERBIEC Wolbórz | 02.10.2016 | 11.00 |
|
22 | PKS POLONIA Piotrków Tryb. | KS RUCH 1951 Chrzanowice | 01.10.2016 | 11.00 |
|
23 | LKS Mniszków | ZLKS WOY Bukowiec Opoczyński | 01.10.2016 | 11.00 |
|
24 | KS Paradyż | MUKS SZÓSTKA Radomsko | 02.10.2016 | 11.00 |
|
25 | LKS ZJEDNOCZENI Gm. Bełchatów | UKS PIOTCOVIA Piotrków Tryb. | 01.10.2016 | 14.30 |
|
Kolejka: 6 w dniach 08 – 09.10.2016
26 | TS SZCZERBIEC Wolbórz | UKS PIOTCOVIA Piotrków Tryb. | 09.10.2016 | 15.00 |
|
27 | MUKS SZÓSTKA Radomsko | LKS ZJEDNOCZENI Gm. Bełchatów | 09.10.2016 | 14.00 |
|
28 | ZLKS WOY Bukowiec Opoczyński | KS Paradyż | 09.10.2016 | 14.00 |
|
29 | KS RUCH 1951 Chrzanowice | LKS Mniszków | 08.10.2016 | 11.00 |
|
30 | RKS UKS ZSP Nr 1 MECHANIK Radomsko | PKS POLONIA Piotrków Tryb. | 09.10.2016 | 11.00 |
|
Kolejka: 7 w dniach 15 – 16.10.2016
31 | PKS POLONIA Piotrków Tryb. | TS SZCZERBIEC Wolbórz | 16.10.2016 | 11.00 |
|
32 | LKS Mniszków | RKS UKS ZSP Nr 1 MECHANIK Radomsko | 15.10.2016 | 15.00 |
|
33 | KS Paradyż | KS RUCH 1951 Chrzanowice | 16.10.2016 | 11.00 |
|
34 | LKS ZJEDNOCZENI Gm. Bełchatów | ZLKS WOY Bukowiec Opoczyński | 15.10.2016 | 14.30 |
|
35 | UKS PIOTCOVIA Piotrków Tryb. | MUKS SZÓSTKA Radomsko | 16.10.2016 | 11.00 |
|
Kolejka: 8 w dniach 22 – 23.10.2016
36 | TS SZCZERBIEC Wolbórz | MUKS SZÓSTKA Radomsko | 23.10.2016 | 15.00 |
|
37 | ZLKS WOY Bukowiec Opoczyński | UKS PIOTCOVIA Piotrków Tryb. | 23.10.2016 | 13.00 |
|
38 | KS RUCH 1951 Chrzanowice | LKS ZJEDNOCZENI Gm. Bełchatów | 22.10.2016 | 12.00 |
|
39 | RKS UKS ZSP Nr 1 MECHANIK Radomsko | KS Paradyż | 22.10.2016 | 11.00 |
|
40 | PKS POLONIA Piotrków Tryb. | LKS Mniszków | 22.10.2016 | 11.00 |
|
Kolejka: 9 w dniach 29 – 30.10.2016
41 | LKS Mniszków | TS SZCZERBIEC Wolbórz | 29.10.2016 | 13.00 |
|
42 | KS Paradyż | PKS POLONIA Piotrków Tryb. | 30.10.2016 | 11.00 |
|
43 | LKS ZJEDNOCZENI Gm. Bełchatów | RKS UKS ZSP Nr 1 MECHANIK Radomsko | 29.10.2016 | 11.00 |
|
44 | UKS PIOTCOVIA Piotrków Tryb. | KS RUCH 1951 Chrzanowice | 30.10.2016 | 15.00 |
|
45 | MUKS SZÓSTKA Radomsko | ZLKS WOY Bukowiec Opoczyński | 30.10.2016 | 11.00 |
|
Adresy boisk:
| - Emilin |
| - Sobawiny 7E |
| - Chrzanowice, ul. Łuckiego 45 |
| - Mniszków, ul. Piotrkowska |
| - Wielka Wola 14 |
| - Piotrków Tryb., ul. Żwirki 6 |
| - Piotrków Tryb., ul. Broniewskiego 18 |
| - Radomsko, ul. Kościuszki 3 |
| - Radomsko, ul. Kościuszki 2 |
| - Wolbórz, ul. Sportowa 32 |